Ciekawe linki
Pobieralnia
Aktualności

Słowo o Szkole

Szkoła Językowa Effort oferuje naukę języków na bardzo wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia z języka niemieckiego oraz angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez magistrów filologii z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach w grupach wiekowych:

Kids (dzieci od 3-6 lat),
Juniors (7-12 lat),
Teens (13-15),
Students (16-25)
oraz Adults (26+).Zajęcia prowadzone są w miejscowości Bełżyce przy ulicy Tysiąclecia 45. Posiadamy dwie nowoczesne sale dydaktyczne a na naszych zajęciach wykorzystujemy najnowsze technologie i programy multimedialne co w zancznym stopniu wpływa na wyniki w nauce. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe, kolorowe i wesołe zajęcia dla najmłodszych. Prowadzone na najwyższym poziomie zajęcia dla dzieci gwarnantują pociechom szybkie i przyjemne przyswojenie wielu słów i piosenek.

Dlaczego warto uczyć małe dzieci języka obcego? Proces przyswajania języka jest niezwykle złożony, a mimo to dziecko bez trudu opanowuje jeden bądź więcej języków przed ukończeniem trzeciego roku życia. To dlatego, że każde dziecko przychodzi na świat z naturalną zdolnością do uczenia się języka. Z badań wynika, że mózg dziecka do 7 roku życia rozwija się bardzo intensywnie i jest wtedy najbardziej chłonny. Dlatego im dziecko młodsze, tym naturalniej i łatwiej przychodzi mu nauka języka . Rozpoczęcie nauki odpowiednio wcześnie daje również możliwość opanowania doskonałej wymowy. Jednak nauka języka obcego jest nie tylko nauką słownictwa, ale również jest to znakomita okazja dla dziecka do ćwiczenia pamięci, rozwoju inteligencji i abstrakcyjnego myślenia.

Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami należy więc odpowiednio je stymulować. Dzieci uczą się poprzez zabawę i badanie nieznanego, dlatego też kluczem do sukcesu jest zamiana zabawy w kształcące doświadczenie oraz zadbanie o to, by większość nauki była zabawna. Aby nauczyć się czegoś szybko i efektywnie, trzeba to zobaczyć, usłyszeć i poczuć. Ucząc małe dzieci musimy pamiętać, że początkowo mogą one rozumieć niewiele, dlatego też zajęcia powinny być aktywne, dynamiczne, pełne gestów i prezentacji słówek. Piosenki, gry, rymowanki i prace ręczne to zajęcia, które każde dziecko lubi, a które są doskonałym sposobem na przyswajanie nowej wiedzy. Poprzez zabawę z angielskim dzieci uczą się w sposób podświadomy i wolny od stresów.

Wczesna nauka języka to "inwestycja", która procentuje już w szkole podstawowej - oprócz wymiernej wiedzy, daje pewność siebie na zajęciach językowych oraz motywację do dalszej nauki. Nie marnujmy tego wyjątkowego i jedynego czasu w życiu dziecka, kiedy jest chłonne, chętne i może uczyć się języka w bez wysiłku.


W nauczaniu języków obcych w pozostałych grupach wiekowych posługujemy się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Podczas zajęć szczególny nacisk kładzie się na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczymy swobodnego i poprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, formułowania opinii i argumentowania. W przypadku grupy wiekowej Kids uczymy poprzez zabawę gdyż w dziecięcych grupach wiekowych niezwykle istotna jest atrakcyjność zajęć, wysoki poziom motywacji, zerwanie z rutyną, praca z różnymi rodzajami inteligencji, prezentacja materiału poprzez maksymalną aktywizację ucznia, ruch oraz pobudzenie wyobraźni. Do nauki zachęcają również cudowne, rytmiczne, superłatwe piosenki, zabawne opowiadania oraz nagrody za dobrą pracę dla wszystkich!Przejdź do:

Oferta

Kursy wakacyjne

Przedszkola

O Szkole

Kontakt

Zadzwoń już teraz i zapisz się na kurs: 668-003-205