Ciekawe linki
Pobieralnia
Aktualności

Ciekawe Linki
W tej zakładce znajdą Państwo bardzo ciekawe linki do stron, na których można znaleźć wyjasnienia zagadnień gramatycznych jak również wiele ciekawych ćwiczeń, które wspomogą naukę języka angielskiego.
Szlifuj swój angielski

Świetna strona! Bardzo dobrze opracowane zagadnienia gramatyczne, wiele ćwiczeń z każdego zagadnienia. Możliwość samodzielnego wykonania ćwiczenia i automatycznego sprawdzenia go!!


Anglomaniacy

Bardzo fajna strona dla dzieci od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej. Kolorowe postacie, ciekawe ćwiczenia, mnóstwo słownictwa, które można powtarzać w grach internetowych. Podstawy gramatyki przedstawione w przystępnych i łatwych ćwiczeniach. POLECAM!!


Mes English

Strona z pomocami, z której bardzo często korzystam. Są tam kolorowe karty tzw. flashcards, poprzez tą stronę można zrobić karty do gry w bingo, wykreślanki i wile innych. To moja ulubiona strona! Polecam! Całkowicie darmowa!


ActivityVillage

Strona dla rodziców i dzieci. Wiele fajnych pomysłów na wspólną zabawę: kolorowanki, materiały edukacyjne, łamigłówki i zgadywanki, pomoce do nauki języka angieslkiego, które można bezpłatnie wydrukować.


Fakty i mity o uczeniu się angielskiego przez dzieci

Bardzo ciekawy artykuł dla rodziców, którzy mają wątpliwości czy zapisać dziecko na zajęcia z języka obcego. POLECAM!!!


Przejdź do:

Oferta

Kursy wakacyjne

Przedszkola

O Szkole

Kontakt

Zadzwoń już teraz i zapisz się na kurs: 668-003-205